Dekorativní stěrky

JEJICH OBLIBA ROSTE

Stále oblíbenější náhrada obkladů, moderní, krásná a velmi praktická, to je dekorativní stěrka.
Jaké vlastnosti můžete od stěrek čekat? 
Většina stěrek je vysoce odolná vůči oděru a omyvatelná. 
Některé stěrky jsou pro svoji odolnost při vysokých teplotách vhodné na krb.
Dekorativní stěrky jsou interiérové, ale také exteriérové.
Bývají strukturované nebo hladké, perleťové i metalické.
Druhů je tolik, jistě vyberete tu pravou.

Proč se rozhodnout pro dekorativní stěrku?

Důvodů je spousta, stěrka je v dnešní době krásný designový prvek a plní skvěle svůj účel praktičnosti, dá se omývat a je oděruvzdorná. Dekorativní stěrka je nadčasová a originální. Můžete ji kombinovat, mít různé druhy stěrek, odlišné struktury a měnit barvy. Výhodou je její jednotnost, bez spár jako u klasických obkladaček. Stěrku krásně doplní i umělecké ztvárnění, kdy můžeme do stěrky vložit obrázek nebo jednoduchý motiv. Nedržte se při zemi, chtějte nadčasovost a originalitu, kterou Vám dekorativní stěrka poskytne.

Kam zvolit dekorativní stěrku?

Kamkoliv. 🙂 Stěrka je prostě skvělý nápad! Nejčastější použití je místo obkladů za kuchyňskou linkou. Je designovkou do obýváku či ložnice a velmi oblíbenou na krbovou vložku. Praktické řešení je stěrka na chodbách, na schodech díky oděruvzdornosti. Nesmíme taky zapomenout na koupelny a sprchové kouty, jelikož je voděodolná. Neposlední možností je také použití stěrky na fasádu domu, která zajistí jedinečnost Vašeho domu. Konkrétní umístění dekorativní stěrky je jistě nutné promyslet podle vlastností dané stěrky, s tím Vám Rádi poradíme. Naše doporučení: nebojte se, ať zvolíte pro dekorativní stěrku jakékoliv místo, rozhodně nešlápnete vedle.

Jakou dekorativní stěrku vybrat?

Materiálů stěrek a barevných variant je velké množství, vybíráme dle umístění stěrky a podle pocitu zákazníka. Inspiraci můžete nabrat zde na stránkách nebo navštívit specializované prodejny dekorativních stěrek. Neváhejte nám napsat, procesem výběru Vás provedeme.

Dekorativní stěrka je skvělý hit, protože se dá jakkoliv barevně doladit, aby ladila s Vaším interiérem.

ZVEME VÁS K NÁM

Navštivte nás na adrese Líšťany 28, 330 35 Líšťany (Plzeň-sever)

TĚŠÍM SE NA VÁS!

Galerie dekorativních stěrek